Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 1694 classic
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 00012833
Stan produktu: Nowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Portfel skórzany, znanej, renomowanej marki PIERRE CARDIN model No 1694 classic
włoska produkcja znanego francuskiego projektanta
wykonany z miękkiej dobrze wyprawionej i solidnie wykończonej skóry
bardzo wysoka jakość wykonania
posiada wiele praktycznych przegródek i kieszonek - bez problemu mieści się dowód rejestracyjny
opis:
W portfelu zastosowana jest specjalna podszewka wykonana z powlekanej mikrofibry, wyposażona w technologię RFID BLOCKING SYSTEM (Radio-Frequency IDentification). Zabezpiecza ona karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych. (Podszewka RFID BLOCKING SYSTEM uniemożliwia odczyt danych za pomocą specjalnych czytników wykorzystywanych do kradzieży danych).
Ochrona antykradzieżowa RFID dla następujących dokumentów:
Super
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 10 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.